DC TEAM STREET DANCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DC TEAM STREET DANCE FORUM

STREET DANCE CLUB DC TEAM SRBIJA WWW.DCTEAM.INFO
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stvarno smo cuveni!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 52
Datum upisa : 24.08.2007

Stvarno smo cuveni!!! Empty
PočaljiNaslov: Stvarno smo cuveni!!!   Stvarno smo cuveni!!! Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 2:22 am

Eto ja sam na zahtev clanova kluba pogledao i odgovorio na sledeci nacin koji je nesto duzi ali je iskren:

Odgovor Mini od Zeljka.

Zdravo devojcice,
hvala na ovome cuveni DC Team. Reci cu ti i da je La Luna cuvena i to zahvaljujuci Branetu i Zeljku bez kojih bi se i dalje u tom klubu plesali valceri i igraa samba. Naime taj Zeljko koga konstantno klinci svadjaju sa tim Branetom je prvi usao u plesni klub i uneo u La Lunu nesto sto nije ST i LA ples. Pozvao je svog najboljeg prijatelja Braneta i postavili su nesto sto se danas zove mocna LA LUNA. Brane, tvoj trener, i ja smo zajedno trenirali i pre La Lune. Postojala je jedna mocna grupa momaka (u vreme kada su tebe i sve tvoje iz ekipe vozili u kolicima i pokazivali poznanicima a vi drzali flasice sa mlekom i razmisljali ko ce vas presvuci) koja je svoju ekipu nazvala SEKRETARI. To je bila grupa najboljih prijatelja od kojih smo Brane i ja bili nerazdvojni. Zajedno smo sedeli u istoj klupi, zajedno smo ziveli u istom stanu dok smo studirali, delili smo iste obroke... sve osim devojaka, a u slucaju da nam se ista dopadne a bilo je i toga mi smo dogovorom resavali ko ce odustati od nje zarad ovog drugog. Ovo sve pisem da bi neko razumeo sta je zivot i da bih vas spremio malo na ono sto vam se moze desiti. Brane i Zeljko spremaju ekipe i vode ih na prvenstvo Sveta, prvenstvo Evrope, drzavna prvenstva... Osvajali smo sa nasim ekipama titule na takmicenjima i zajedno ih trenirali. Nekada je Brane nosio veci teret nekada ja ali smo funkcionisali odlicno. Kada nam se nije dopadalo kako nas Nebojsa Slavkovic tretira pobunili smo se ali sa ogromnom greskom. Nikada se Brane nije suprotstavjao Nesi vec sam to bio ja. Da bi se Nesa odbranio cinio je meni ustupke a ne Branetu koji je cutao. Tako je na gostovanjima na televizijama Nesa govorio "...prvi trener kluba i nas najbolji trener je Ilic Zeljko..." da bih ja tada pricao kako smo Brane i ja zajedno radili sve to a ne samo ja. Vremenom se jaz izmedju mene i Nese povecavao i na kraju je devojcice doslo do toga da sam u nemogucstvu da vise trpim Nesinu neorganizovanost i sporost, odlucio da osnujem klub koji ce se zvati onako kako se zvala Branetova i moja najbolja ekipa, kojoj sam uzgred ja dao ime jos 2000 godine DC TEAM (ovo je na racun toga da se najbolja ekipa zove DREAM TEAM a da sam ja zbog njih dao ime ekipi DC TEAM sto je totalno pogresno). Pozvao sam ja Braneta i sve trenere koji vas treniraju da zajedno otvorimo klub i postanemo najmocniji u drzavi ali ja nisam imao novca da garantujem svima uspeh preko noci. Rekao sam da ce biti tesko. Oni su imali sigurnost kod Nese i velika obecanja da ce raditi, drzati treninge, i da ce bez mene sve biti lakse i lepse. Mozda je lepse nekima ali lakse? Vise trenera je nakon toga i tih Nesinih fantazija ostalo bez svojih grupa i poceli su da rade na kioscima, da prodaju sendvice i zaradjuju za zivot a od treniranja grupa ostao je samo san. Nekoliko najboljih ipak je dobilo priliku i ostalo u tom svetu. Nikada nisam mrzeo niti jednog igraca iz La Lune. Nesa je unistio najmanje 3 vrhunska trenera svojim postupcima i oni ne treniraju nikog. Nikada nisam imao posteno sudjenje niti mi je zao sto nisam pobedio odraslu ekipu La Lune, jer ja sam vecinu najboljih igraca Dream Team-a otkrio i stvorio tako da je potrebno ponovo 5 do 8 godina da stvorim tako dobre igrace kao sto je nekolicina u prvom timu. Naravno da je gluma ono sto mene razlikuje od ostalih. Dok sam bio u La Luni, nikome nije smetalo sto su moje koreografije pobedjivale a imale su glumu. Pa vi ne igrate da pobedjujete vi morate biti showmeni. Vi niste tu zbog sudija, zbog Nese koji ce se smeskati i razmisljati da li ce vama ili vama dati prvo mesto i da li je napravio dobar dil sa ostalim sudijama oko ocenjivanja. Vi ste tu deco da zabavite publiku. Vi trebate nesto reci valjda. Koliko se ja secam ona koreografija iz Novog Sada vaseg Dream Team-a je imala glumu. Pobedila je. Da li smatram da je zasluzeno pobedila ili ne to je moje misljenje ali imala je glumu i ideju koju sam ja izveo jos 1998. godine sa ekipom iz Paracina koja se zvala SONIC DANCE TEAM (poznato jel da). Da ja sam taj koji je trenirao svetske vase prvake, ja sam uz pomoc mog druga Jordanca stvorio znak vaseg kluba, ja sam uz pomoc Jordanca stvorio onu istu figuru brejkera koja se kao pehar dodeljuje najboljoj ekipi. I ja sam taj koji je zaboravljen i posvadjan sa najboljim prijateljom Branetom radi visih ili bolje reci "dubljih" ciljeva Nesinih. Ja sam taj kome Brane, verujuci u raznorazne gluposti tipa rekla-kazala koje vi smislite, okrece ledja i kaze da nismo vise prijatelji. Ja sam isti onaj koji pokusava da kaze tom istom Branetu da svi klinci koje treniramo i on i ja zeleci da se izdignu iznad ostalih i da nam se priblize smisljaju takve pakosti i gluposti. Ja sam taj koji je definitivno sa dobitkom mira i potpune slobode u stvaranju koreografija izgubio nesto sto je vece od bilo koje koreografije svog - najboljeg prijatelja. Nikada necu prestati da za to smatram odgovornim Nesu koji je radi svoje sigurnosti i opstanka kluba odrzavao tu atmosferu i dolivao ulje na vatru koju ste vi (clanovi oba nasa kluba) palili. Ja sam vec jednom dokazao da sve ocene koje smo dobili na domacim takmicenjima ne vaze i da ne verujete u ono sto vam Nesa kaze (...bili ste najbolji oni ... se samo zezaju nesto nije to hip hop oni ne znaju). U Rusiji sam sa svojom ekipom pobedio prvake Sveta u juniorskoj kategoriji koji su iz Slovenije i postali su prvaci 2 meseca pre takmicenja u Rusiji. Ucena ste deca, pogedajte po internetu sta je sve hip hop. Nije hip hop samo ono sto radi Brane ili sto radi Zeljko. Pa sve nase grupe (i Branetove i moje) ce grupa malih crnaca da proguta za dorucak! Ovo sve pisem da bih vam otvorio oci i pokazao kako jedan los covek koji zeli sve najbolje za sebe ne bira sredstva do sve to ostvari. Nemojte se cuditi kada vas neko zarad svojih interesa posvadja sa svojim prijateljima, ako bude sposoban koliko i Nesa necete sacuvati svoje prijateljstvo. Bicete cak i dezurni krivac. Meni je Nesa podstrek da svakog dana budem bolji od njega pre svega kao odgovorno lice jer kao covek ili koreograf ne zelim ni da nas uporedjujem. Nemam ja nista protiv vas igraca, niste vi krivi. Iza svega stoji samo jedan covek, los covek, zvani Nebojsa Slavkovic.
Pozdrav od Zeljka,
www.dcteam.co.yu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dcteam.co.yu
 
Stvarno smo cuveni!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DC TEAM STREET DANCE FORUM :: HIP HOP :: Misljenje jedne devojcice iz La Lune o nama-
Skoči na: