DC TEAM STREET DANCE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DC TEAM STREET DANCE FORUM

STREET DANCE CLUB DC TEAM SRBIJA WWW.DCTEAM.INFO
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?

Ići dole 
+7
m_a_j_a__kg
HiPmAn_Bll.M
bWeSaWa_MaWa
Gile
<=$h00L@wA=>
NezoOB-RECOGNIZE CREW
Admin
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
EmmA

EmmA


Broj poruka : 6
Datum upisa : 07.07.2008

KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 7:56 pm

Jel ste se vratili u Kg? ...
U Kg-u niko ne radi hiphop......aaaa poludecu... hocu to da treniram... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Born TO Sleep




Broj poruka : 7
Godina : 29
Location : Jagodina City
Datum upisa : 09.02.2009

KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitimePon Feb 09, 2009 5:28 pm

Neznam da li cete da mi powerujete ali sam se uprawo rasplakala citajuci owu stranicu...
Prosle su skoro dwe godine odkako sam prestala da treniram, ne swojom woljom... Crying or Very sad Tek kada sam prestala da treniram shwatila sam da sam izgubila sansu za bolji ziwot, taj HIP HOP me je ispunjawao, bila sam srecna, odrzawao je moj duh u ziwotu, a sada, sada sam samo jedna newazna SARA bez zelje za ziwot. Dobro mozda sam malo preterala nije swe to zbog hip hopa ali je on jedan od waznijih faktora mog uzastopnog neraspolozenja!
Zelela bih owom prilikom da pozdrawim Zeljka koji uwek ima uwo da saslusa problem od Jagodine do Paracina, (zna ce on sta to znaci) i jednog igrom slucaja stecenog prijatelja koji mi je prirastao za srce i S KOJIM STALO GUBIM WEZU!!! Evil or Very Mad Very Happy LUCHKU!

Dosta O Meni!!!

Ja zaista ne mogu da izdwojim najbolje ili najdraze takmicenje, ma koje god mesto oswojili meni je bilo drago da smo ucestwowali. WREDI POKUSATI!!! Smile

POZZ SARA IZ JAGODINE...........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 52
Datum upisa : 24.08.2007

KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 10, 2009 7:15 pm

Born TO Sleep ::
Neznam da li cete da mi powerujete ali sam se uprawo rasplakala citajuci owu stranicu...
Prosle su skoro dwe godine odkako sam prestala da treniram, ne swojom woljom... Crying or Very sad Tek kada sam prestala da treniram shwatila sam da sam izgubila sansu za bolji ziwot, taj HIP HOP me je ispunjawao, bila sam srecna, odrzawao je moj duh u ziwotu, a sada, sada sam samo jedna newazna SARA bez zelje za ziwot. Dobro mozda sam malo preterala nije swe to zbog hip hopa ali je on jedan od waznijih faktora mog uzastopnog neraspolozenja!
Zelela bih owom prilikom da pozdrawim Zeljka koji uwek ima uwo da saslusa problem od Jagodine do Paracina, (zna ce on sta to znaci) i jednog igrom slucaja stecenog prijatelja koji mi je prirastao za srce i S KOJIM STALO GUBIM WEZU!!! Evil or Very Mad Very Happy LUCHKU!

Dosta O Meni!!!


Dobrodosa nam Saro. Hajde sa nama za Barsu. Javi mi se krecemo sa pripremama.

Ja zaista ne mogu da izdwojim najbolje ili najdraze takmicenje, ma koje god mesto oswojili meni je bilo drago da smo ucestwowali. WREDI POKUSATI!!! Smile

POZZ SARA IZ JAGODINE...........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dcteam.co.yu
Born TO Sleep




Broj poruka : 7
Godina : 29
Location : Jagodina City
Datum upisa : 09.02.2009

KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 3:40 pm

??? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Born TO Sleep




Broj poruka : 7
Godina : 29
Location : Jagodina City
Datum upisa : 09.02.2009

KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 4:11 pm

Hocu reci: kad se ide u Barsu, ne zelim nista da pocinjem jer nemam bas puno dragocenog wremena, uskoro odlazim... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 52
Datum upisa : 24.08.2007

KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 3:01 am

Polazimo 24.maja uvece a vracamo se posle 11 dana 03. juna. Ceo aranzman ide preko dve turisticke agencije i na 4 rate po 80 evrova Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dcteam.co.yu
Born TO Sleep




Broj poruka : 7
Godina : 29
Location : Jagodina City
Datum upisa : 09.02.2009

KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 3:58 pm

scratch Ne weruje m da cu ici ali poseticu was pre nego sto odete!!! Da was widim sta ste owog puta spremili... Smile
Nazad na vrh Ići dole
_LoC0_gIRL_




Broj poruka : 3
Godina : 28
Location : jagodina
Datum upisa : 01.12.2008

KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitimePon Feb 16, 2009 4:03 am

otju ja da ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!! buhu...probatju da uradim neshto powodom toga xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/l0c0_95
Sponsored content





KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?   KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KOJE VAM JE TAKMICENJE ZA SADA NAJDRAZE?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DC TEAM STREET DANCE FORUM :: HIP HOP :: TAKMICENJA-
Skoči na: